دانلود نرم افزار رسم فلوچارت، نمودارهای uml و نقشه های ذهنی astah Professional v8.1.0 x86/x64

 

Astah Professional نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش و ایجاد دیاگرام های UML (یو ام‌ال یا همان زبان مدل‌سازی یکپارچه) و همچنین نقشه های ذهنی است. به طور کلی این نرم افزار تمام ابزارهای موردنیاز برای ایجاد انواع نمودارها و فلوچارت ها را به همراه امکان ویرایش DFD, ERDD, CRUD فراهم نموده است. از نمودارهای UML می توان برای مدلسازی و تعریف سناریوهای مختلف از کارکرد انواع سیستم ها استفاده نمود. اینکار منجر به فهم آسان تر طرز کار سیستم توسط هم تیمی های یک پروژه کاری و حتی مشتریان خواهد شد.
یکی دیگر از کاربردهای این نرم افزار برای رسم نقشه های ذهنی (mind maps) است. این کار به انسجام افکار و ایده ها کمک نمود. استفاده از نمودارها و دیاگرام هایی که است که ایده های افراد را درون خود بصورت مسنجم نمایش دهد،برنامه ریزی انجام آن ها را ساده تر می سازد.
هنگامی که در حال ساخت یک سیستم نرم افزاری باشید، مدل سازی سیستم، طرز کار، فرآیند تولید و همچنین چگونگی استفاده از آن، در قالب دیاگرام های UML به افراد درگیر در پروژه کمک می کند تا راحت تر سیستم طراحی شده را درک نموده و از آن استفاده نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Astah Professional:
- رسم نمودارهای جریان کاری، فلوچارت و UML
- ابزار رسم نقشه های ذهنی
- استفاده آسان به همراه قابلیت سفارشی سازی محیط و ابزارها
- رسم سناریو های مختاف استفاده از یک سیستم
- ویرایش DFD, ERDD, CRUD
- و ...

 
 
 

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل astah-pro.jar را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار کپی و با فایل موجود جایگزین کنید.
3- از پوشه Crack فایل Keygen را اجرا کنید. پس از انتخاب نام نرم افزار از منوی کشویی بر روی Genearte کلیک کنید.
نکته: برای اجرای Keygen بایستی Java SE Runtime Environment بر روی سیستم شما نصب باشد، در صورت نیاز می توانید از طریق این لینک، آن را دانلود کرده و نصب کنید.
4- فایل license تولید شده در مرحله قبلی را ذخیره کنید.
5- نرم افزار را اجرا کنید.
6- از منوی Help-->License پنجره مربوط به لایسنس را باز کنید. بر رویSet License Key کلیک کنید. فایل تولید شده در مرحله 4 را آدرس دهی و انتخاب کنید.
7- نرم افزار فعال شده و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده است.

رمز فایل www.sabadl.com

لینک های دانلود

دانلود دانلود نسخه 32 بیتی - 110 مگابایت
نظر خود را بنویسید
توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.