دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های پی دی اف heidelberger Prinect pdf Toolbox 2019 v20.00.003 x64

نرم افزار Prinect PDF Toolbox محصول شرکت آلمانی است که جهت ویرایش فایل های pdf مورد استفاده قرار میگیرد و مزیت و قابلیت های زیادی به نرم افزار adobe acrobat میدهد.با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های پی دی اف را پردازش کنید و مشکلات و ایرادات فایل را برطرف کنید . همچنین میتوانید فایل های خود را در رنگ های مختلف و با استفاده از ابعاد پرینتر چاپ کنید . همچنین میتوانید از بارکد نیز و روکش نیز استفاده کنید . از مزیت های دیگر نرم افزار میشود به تقسیم کردن صفحه بدون از دست رفتن اطلاعات نام برد همچنین اضافه نمودن داده‌های EAN، کدهای Data Matrix، اطلاعات داروخانه‌ای، بارکدها و استانداردهای جهانی، ساخت فایل‌های PDF VT و مدیریت فایل‌های CSV نام برد.
 

برترین مزیت های نرم افزار Prinect PDF Toolbox :

- ویرایش و پردازش کامل فایل های پی دی اف
- جهت استفاده در بیلبورد های شهر
- رنگ بندی برای صفحات
- افزودن داده‌های CFF2
- متصل شدن به بارکد
- ویرایش Object ها و المان‌ها
- صفحه بندی فایل ها
- اضافه نمودن داده‌های EAN و Data Matrix
- سازگاری کامل و همکاری با Adobe Acrobat
- مدیریت فایل‌های CSV

 

راهنمای نصب نرم افزار Prinect PDF Toolbox :

1- این نرم افزار به صورت یک بسته اضافی (Addon) بر روی Adobe Acrobat نسخه 10 و 11 نصب و یا Adobe Acrobat DC نصب و اجرا می‌شود.

2- نرم افزار Adobe Acrobat را بسته و با اجرای فایل PDFToolboxSetup.exe از پوشه Setup این افزونه را نصب کنید.

3- از پوشه Patch فایل Patch.exe را در محل نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض C:\Program Files (x86)\Adobe\Acrobat DC\Acrobat\plug_ins\Heidelberg ) کپی کنید. فایل Patch.exe را به صورت Run as Adminstrator اجرا کنید. از مسیر نصب پلاگین فایل PToolset20.api را انتخاب نموده و پچ را اعمال کنید.

4- نرم افزار Adobe Acrobat را اجرا کنید.

5- موفق باشید

رمز فایل www.sabadl.com

لینک های دانلود

دانلود
نظر خود را بنویسید
توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.